Pvaha úplňku

5. května 2007 v 21:33 | Denčí |  Povaha úplňků
Beran - energický a odvážný sobec,který dává velmi často průchod své zlosti,pokud není po jeho.Je to vhodný čas pro válečnické obřady a uskutečnění smělých plánů.Buďte odvážná a drzá.Na skromnost není vhodný čas!
Býk -
láska,plodnost,domov a peníze září z tohoto měsíce.Čarujte s penězi a majetkem.Vhodný čas pro rituály spojené s plodností.
Blíženci - měsíc kontaktů a komunikace,psaní a nových nápadů.Odstraňujte nesváry a staré problémy.
Rak - přílišná vnímavost přináší plačtivost a deprese.Pozor na zlou energii jiných lidí!Přichází čas zvíšené touhy po lásce,domovu a plodnosti.Čarujte na lásku,plodnost a rodinu.Provádějte kouzla na odpuzení zla.Daří se očišťující a zasvěcovací obředy.
Lev - přichází král:sobecký,krásný,slvný a okázale šťastný,a vše se v jeho světle třpytí a vypadá kouzelně.Dělejte velké obřady.Čarujte na velké a tvořivé projekty.Máte šanci dostat se do centra dění ,využijte ji.
Panna - tichá chladná záře tohoto měsíce posiluje tělo a zdarví.Jeho klidná síla odstraňuje negativní vibrace.Přeje uklidňujícím a očistným obředům.Zmírňuje nemoci.
Váhy - v tento čas vyzařuje z měsíce kultivovaná,tvořivá síla.Máta šanci zářit a oslňovat.Při čarování se zbavujte všeho,co vás vnitřně svazuje.Pořádejte sabaty s jinými čarodějnicemi.Můžete pracovat na své osobnosti,abyste mohla být jiskřivou bytostí.Tak do toho.
Štír - odvážný mocný válečník plný touhy po odplatě,jehož srdce je plné vášnivé lásky.Energie tohoto měsíce je opojná,a proto přeje magii.Čarujte na strach a zranitelnost.Využijte povahu tohoto měsíce.Je vhodná doba pro milostnou magii.
Střelec - měsíc filozof,který přeje dlouhým cestám.Při rytuálech můžete odstranit své spirituální problémy,ale také konflikty,malichernost a podlost.Je vhodná doba na promluvu s Bohyní a pochopení jeho učení.
Kozoroh - vážný měsíc chránící kariéru a postavení.Čarujte na nové plány a odhzujte zmařené dílo.
Vodnář - energie tohoto měsíce je plná nápadů a pochopení.Setkávejte se s přáteli,naslouchejte jim a snažte se je pochopit.Snáze pak urovnáte spory.
Ryby - tanto měsíc přináší touhu po lásce a snění.Není snadné nepodlehnout.Touha po citech nemá vždy pouze sexuální podtext,týká se i lásky k lidem.Můžete se cítit až přecitlivělá a snadno zranitelná,zejména pokud máte lásky momentálně nedostatek.Věnujte se magii plně,nepokoušejte se však provozovat kouzla na praktické věci.Chraňte lásku,vztahy mezi lidmi a život na Zemi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katka Katka | 6. května 2007 v 10:30 | Reagovat

Pěkný!!!!

2 Moskevák Moskevák | 6. května 2007 v 12:24 | Reagovat

jj tohle zajímavý!

3 Katka Katka | 23. února 2008 v 10:17 | Reagovat

Taky si myslím:-)

4 Daniela111 Daniela111 | Web | 20. března 2008 v 23:12 | Reagovat

jj

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama